Web Tasarım

Hizmetlerden

_

Web Tasarım Hizmeti

_

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım hayalinizde ki tasarım fikirlerinin dijital ortama dökülerek kodlama yapısıyla sanal ortamda estetik bir hale getirmektir. Firmaların ticari yada kurumsal anlamda müşterilerine ulaşmasına olanak sağlayan en büyük etkenlerden birisidir. Günümüz de teknolojinin gelişmesi ile firmanızı yerel reklamlarının yanı sıra web sitesi ile yaşadığınız bölge veya ülkede bir marka haline getirebilirsiniz. Bir çok firmanın markalaşma yolunda kendi kimliğini müşterilerine göstermenin ve sunmanın en büyük yöntemi haline gelmiştir. Size yapacak olduğum site, hayalinizde ki tasarımın gerçeğe dönüşmesi için Ön Görüşme, Planlama, Yapım Aşaması, Sunum ve Teslim olarak 5 aşamada gerçekleşecektir.

Neden Web Tasarım Hizmeti Almalısınız?

Web Sitesi, firmanızın yada hayal gücünüzün bir kimliğidir. Günümüz çağında teknolojinin sürekli kullanılmasından dolayı teknoloji çağına adapte olmuş kullanıcıların almak istediği hizmetleri arama motorlarında aramasıyla kartvizit döneminin son bulduğunu üzülerek söylemekteyiz. Bugün bu yazıyı okuyanlar beni bulduğu gibi müşterilerinizde yararlanmak istediği hizmet için sizleri arayacaklardır. Unutmayın dijital çağda bir web sitenizin olması sizleri 1 adım ileri taşıyacaktır. Bugün bir firmaya web sitesi yaptırmak istediğinizde hemen yaparız cevabını almaktasınız. Siteyi herkes yapar ama düşüncelerinizi yansıtamaz. Bir web sitesinin çalışmasına başlamadan önce, sizlerle bir toplantı yaparak hayalinizdeki tasarımın çizimini yaptıktan sonra çizim doğrultusunda düşüncelerinizde soru işareti bırakmadan adım atıyorum. Ve teslim süreci dahil tüm adımları sizlerle kademe kademe tamamlıyorum.

Web tasarım hizmetini gerçekleştirme aşamaları;

Ön Görüşme

Web sitesi yaptırmak istediğinizde sizlerle bir ön görüşme sağlayıp sitenizde sunmak istediğiniz hizmetin dijital dünyasını araştırmaktayız. Sizleri rakiplerinizden 1 adım daha önde göstermek için bu çalışma aşamalarım arasında en önemlisidir.

Planlama

Yaptırmak istediğiniz sitenin bitmiş haline kadar tasarım fikriniz ve hayal gücü ile birleştirerek doğru adımları belirlemekteyiz. Belirlenen tüm adımları sizlerle birlikte onaylayarak siteye başlamış bulunmaktayım.

Yapım Aşaması

Daha öncesinde yapılan ön görüşme ve planlama evresinde belirlenen adımları bir tutarak sitemize başlamakta ve hayal edilen sitemizin kodlarla buluşmasını sağlayarak sitemizi yapmaktayım.

Sunum

Sitemizin sonuca vardığını belirlediğim vakitte sizlere sitenin içeriğini ve tasarımını sunarak talep ettiğiniz düzenlemeleri ve değişiklikleri gerçekleştirmekteyim.

Sonuç

4 Aşamayı gerçekleştirdikten sonra hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirmenin gururu ile sizleri müşterilerinize temsil eden bir web sitesini memnuniyetiniz ile teslim etmekteyim.

Sizlerde bu konuda destek almak yada web sitesi ile ilgili kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bana ulaşabilirsiniz.